معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از منطقه ویژه اقتصادی شهرستان گرمسار بازدید کرد

معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از منطقه ویژه اقتصادی شهرستان گرمسار بازدید کرد. دکتر عالی رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در یک سفر یک روزه به شهرستان گرمسار از منطقه ویژه اقتصادی شهرستان گرمسار بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی این طرح بزرگ در استان قرار گرفت.

مهندس عبدالرضا نادری مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی گرمسار در  این برنامه بازدید عنوان نمود: موقعیت شهرستان گرمسار برای سرمایه‌گذاران یک موقعیت استثنایی است و با توجه به محدودیت‌هایی که هیئت دولت برای شهرهای نزدیک به تهران ایجاد کرده گرمسار بهترین شرایط ممکن را برای جذب سرمایه‌گذار دارد.
وی با اشاره به وجود مزیتهای این منطقه بواسطه راههای مواصلاتی گفت: تاکنون به 40 سرمایه گذار جهت احداث واحدهای صنعتی، اراضی واگذار شده است و از این رو اولویت اول برای منطقه ویژه اقتصادی گرمسار فراهم کردن شرایط، برای بخش خصوصی است.وی همچنین گزارشی در خصوص مشکلات و موانع پیش رو علی الخصوص مشکلات مالی جهت ایجاد زیر ساختهای منطقه را بیان نمود.

همچنین در این بازدید جلسه ای با حضور دکتر کاتب نماینده محترم مردم شریف گرمسار در مجلس شورای اسلامی و  جناب آقای دکتر رجایی فرماندار شهرستان گرمسار و دکتر عالی رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در خصوص  بررسی و رفع موانع و مشکلات پیشرفت این طرح ملی  برگزار گردید.

Leave a Reply

Your email address will not be published.
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>